Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Jeńki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok(Jeńki + 25 km)

421 000 zł38 m² 11 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Klepacze(Jeńki + 18 km)

750 000 zł274 m² 2 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Oferuję wolnostojący dom w stanie deweloperskim położony w miejscowości Klepacze, gm. Choroszcz. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowe sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Porosły-Kolonia

Porosły-Kolonia(Jeńki + 20 km)

1 590 000 zł376 m² 4 228,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok(Jeńki + 25 km)

449 000 zł44,60 m² 10 067,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,6 m położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Gruntowej na osiedlu Młodych w Białystok. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł41,06 m² 12 055,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Św. Jerzego. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,06m2 jest położone na parterze w trzypiętrowy bloku. Blok z 1992 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,60 m² 8 989,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane przy ul. Wesołej w Białymstoku. Nieruchomość położona jest na 7. piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wygoda,Białystok(Jeńki + 25 km)

400 000 zł48,60 m² 8 230,45 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,6 m przy ul. Fabrycznej w Białymstoku. Mieszkanie: oferowane mieszkanie to jasna, dwustronna i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Białystok

Centrum,Białystok(Jeńki + 25 km)

200 zł/m²30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Tykocin

Tykocin(Jeńki + 18 km)

395 000 zł148,67 m² 2 656,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w stanie surowym zamkniętym ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej. Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Jeńki

Jeńki,podlaskie

53 000 zł2 200 m² 24,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy państwu działkę we wsi Jeńki o powierzchni 2200, zlokalizowaną przy ulicy asfaltowej. Bardzo dobra cicha lokalizacja, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Jeńki

Jeńki,podlaskie

1 199 092 zł261 240 m² 4,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam gospodarstwo rolne o łącznej pow. 26.124ha W tym działka zabudowana (siedlisko) o pow. 1.6020ha, na której znajduje się dwurodzinny dom mieszkalny oraz obora dużych rozmiarów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij